iD town - арт-місто в старому заводському цеху

місто, китай, арт, завод
У Китаї, виявляється, незважаючи на стрімкий розвиток промисловості, теж є покинуті фабрики і заводи. А тому тамтешні ініціативні люди так само, як і на Заході, перетворюють цей порожній простір в нові житлові та офісні приміщення - лофти...
iD town - арт-місто в старому заводському цеху
У місті Гуанжчоу, приміром, закинута паперова фабрика нещодавно перетворилася на ціле місто, де живуть і працюють творчі люди. Проект отримав назву iD town. В одному з цехів колишнього промислового підприємства останнім часом почалася нове активне життя. Там з'явився офіс, художня студія з арт-галереєю, кафе і готель для гостей комплексу, а також кілька квартир для його постійних резидентів.
iD town - арт-місто в старому заводському цеху
На даний момент, комплекс iD town складається з вісімнадцяти об'єктів, з яких половина - житлові. Але ажіотаж навколо цього місця такий, що скоро почнеться реалізація другої черги трансформації старої паперової фабрики. У майбутньому тут з'явиться ціле містечко на кілька сотень жителів з дитячим садом і школою.
iD town - арт-місто в старому заводському цеху
Подібна китайська ініціатива далеко не поодинока. Як відомо у містах працює більша частина населення Землі, при цьому багато хто з них не мають власного житла і змушені орендувати квартири за великі гроші. Фахівці з голландської будівельної компанії Heijmans вирішили допомогти таким людям. Вони пропонують вирішити проблему нестачі доступного орендного житла з допомогою портативних збірних будинків на сонячних батареях Heijmans ONE.
iD town - арт-місто в старому заводському цеху
Ці екобудинки можна буде тимчасово розміщувати на невикористовуваних або покинутих промислових об'єктах, щоб стимулювати економічне зростання тих або інших міських районів і уникнути необхідності покупки дорогої міської землі.
Ремонт квартир в Черкассах