«Зомбоящик 2.0»: у Великобританії запускають сервіс, безупинно що показує відібрані фрагменти YouTube-роликів

відео, youtube, телебачення, сайт
Британська компанія vvatch.tv запустила тестову версію сервісу, у випадковому порядку показує користувачам найцікавіші фрагменти смішних, дивних і видовищних YouTube-роликів - http://vvatch.tv/
«Зомбоящик 2.0»: у Великобританії запускають сервіс, безупинно що показує відібрані фрагменти YouTube-роликів
Посилання на vvatch.tv легко може поставити під загрозу продуктивний день. Простий сервіс неспинно показує користувачеві частини роликів з YouTube - фрагменти концертів, спортивних змагань, тривалі сцени з фільмів або, навпаки, відео протяжністю 2-3 секунди.

Весь контент в vvatch.tv відібраний і вирізаний вручну, тому кожен показаний фрагмент має якийсь сенс. За задумом авторів, сервіс повинен стати «телебаченням інтернету» - бездонною базою відеоконтенту, в якій можна проводити години безперервно.

Крім основного каналу з вірусним контентом в vvatch.tv є ще три програми зі сценами фільмів, поп-кліпами і різними незвичайними аудіовізуальними ефектами.

При бажанні будь ролик можна пропустити за допомогою клавіш зі стрілками вліво і право на клавіатурі. Перемикання каналів здійснюється стрілками вгору і вниз. Крім того, кожне відео можна подивитися цілком, перейшовши на YouTube. Під час перегляду на екрані немає ніяких елементів управління, крім паузи, кнопки твітера і декоративних очей, що «стежать» за курсором - талісмана сервісу.
Ремонт квартир в Черкассах