Цікаві факти про «Теорії великого вибуху» які ти повинен знати до 9-го сезону

теорія великого вибуху, серіал, факти
Цими фактами ти зможеш здивувати дівчину, якщо вона погодиться піти з тобою на побачення після того, як дізнається, що ти дивишся «Теорію великого вибуху»
Цікаві факти про «Теорії великого вибуху»  які ти повинен знати до 9-го сезону

01. Незважаючи на те що його герой - великий фанат коміксів, актор Джим Парсонс не дивився жодної серії «Стар Трек».

02. У Білорусії вийшов серіал «Теоретики» про трьох друзів фізиків і привабливої дівчини-офіціантці на ім'я Наташа. Творці «Теорії великого вибуху» були серйозно стурбовані, але їм не довелося писати офіційну скаргу, оскільки актори «Теоретиків», дізнавшись, що серіал - калька з американського, покинули зйомки.

03. Шелдон Купер і Леонард Хофстедер отримали свої імена на честь режисера і продюсера Шелдона Леонарда, чиїми шанувальниками є творці серіалу. Прізвище Хофстедер належить нобелівському лауреату фізику Роберту Хофстедеру, а Шелдон зобов'язаний своїм прізвищем нобелівському лауреату Леону Куперу.

04. Слова пісні «Тепле пухнасте кошеня спить» (Soft Kitty, Warm Kitty), яку Пенні співає Шелдону, були написані Едіт Ньюлін в 1930-і роки , а мотив сходить до польської колискової XIX століття. У серіал пісня потрапила завдяки директору Біллу Преді, дочка якого вивчила цю пісню в дитячому садку. Вона, у свою чергу, почула її від виховательки.

05. 3 Травня січня 2012 року в Бразилії був відкритий новий вид бджіл, що отримав назву на честь улюбленого словечка Шелдона - Bazinga Bee. Головний продюсер фільму Стівен Молар сказав, що Шелдон буде дуже радий це дізнатися. «По суті, бджоли - третій улюблені літаючі істоти Шелдона після Мотри і грифонів», - додав він.
Цікаві факти про «Теорії великого вибуху»  які ти повинен знати до 9-го сезону
06. Пенні - єдина героїня у фільмі, чиє прізвище ми не знаємо (зрозуміло, до весілля з Леонардом, після чого вона стала Пенні Хофстедер). Також Пенні - єдина, чия мама не з'являлася в серіалі.

07. Джонні Галек і Кайлі Куоко зустрічалися протягом двох років, поки йшли зйомки «Теорії великого вибуху». Вони тримали свої відносини в таємниці навіть від колег по зйомках. Секрет розкрила Кайлі в інтерв'ю CBS Watch Magazine вже після того, як відносини закінчилися в 2010 році.

08. Страх Раджа розмовляти з дівчатами був узятий з подібного страху виконавчого продюсера Білла Преді

09. Назва кожна серія фільму відсилається до якоїсь наукової теорії.

10. Адреса, за якою знаходиться квартира Шелдона і Леонарда, - Pasadena at 2 311 Los Robles - дійсно існує.
Цікаві факти про «Теорії великого вибуху»  які ти повинен знати до 9-го сезону
11. Серіал отримав вотум довіри від телеканалу CBS в 2011 році, коли стало відомо, що він продовжений на три сезони. 12 березня 2014 його знову продовжили, а це означає, що ми побачимо як мінімум 10 сезонів.

12. Незважаючи на домисли фанатів, творці серіалу заперечують, що Шелдон Купер страждає синдромом Аспергера або іншою формою аутизму.

13. Кожен з героїв має власну «уніформу», яка повторюється з сезону в сезон. Шелдон носить футболку з коротким рукавом поверх футболки з довгим рукавом. Леонард носить худі поверх футболки і куртку. Радж завжди одягнений в безрукавку поверх футболки і часто в куртку. Пристрасть Говарда - обтягуючі брюки, ремені з великими пряжками і водолазки. Іноді знімальні штани Говарда такі вузькі, що він одягає і знімає їх за допомогою костюмерів.
Цікаві факти про «Теорії великого вибуху»  які ти повинен знати до 9-го сезону
14. Кевін Суссман, актор що грає власника магазину коміксів Стюарта, в реальному житті володів магазином коміксів до того, як став актором.

15. Всі фігурки з коміксів в кімнаті Говарда - жіночі, за винятком фігурки Джабби. Пізніше до них приєдналася фігурка Бернадетт, коли в одному з епізодів у Раджа з'явився 3D-принтер.

16. Емі живе в квартирі під номером 314, що є відсиланням до перших знаків числа пі - 3,14.
Цікаві факти про «Теорії великого вибуху»  які ти повинен знати до 9-го сезону
Ремонт квартир в Черкассах