GTA 5 для ПК, PlayStation 4 і Xbox One вийде восени

GTA 5, гра, гта, Rockstar, GTA
GTA 5 для ПК, PlayStation 4 і Xbox One вийде восени
Компанія Rockstar зробила заяву, яка, безсумнівно, вже давно з нетерпінням чекають багато шанувальників ігор серії Grand Theft Auto, - цієї осені відбудеться вихід Grand Theft Auto 5 на ПК, PlayStation 4 і Xbox One.


На офіційному сайті та на офіційному YouTube-каналі видавця також викладений новий трейлер з нарізкою геймплейних фрагментів, приурочений до запуску гри на вищезазначених платформах, який був записаний за допомогою PlayStation 4 і показаний в ході прес-конференції Sony на що проходить зараз виставці E3 2014.
Світовий реліз GTA 5 відбувся у вересні минулого року. Спочатку вона вийшла у версіях для PlayStation 3 і Xbox 360. Відтоді гра принесла компанії Take-Two, якій крім Rockstar також належить бренд 2K Games, рекордний прибуток і розійшлася тиражем більше 33 млн копій .

Нові версії Grand Theft Auto 5 для PC, PlayStation 4 і Xbox One відрізняються масою технічних і візуальних удосконалень, в числі яких згадані «збільшена дальність промальовування, поліпшені текстури, більш щільний автомобільний потік та підтримка більш високої роздільної здатності».

Повідомляється, що геймери як і раніше будуть мати можливість перемикатися між трьома головними героями гри (Майклом, Тревором і Франкліном), чиї життя тісно переплетені, але тепер оточення буде виглядати більш досконалим. Додано нові мальовничі види дикої природи, погодні умови, ефекти пошкодження та інші деталі.

Покращення також поширяться на режим Grand Theft Auto Online, який є, за словами розробника, буде динамічно розвиватися всесвіт Grand Theft Auto. Користувачі PC, PlayStation 4 і Xbox One отримають повністю весь контент і можливості, включаючи зброю, транспортні засоби, налаштування і завдання, які були створені з моменту запуску Grand Theft Auto Online. Більш того, власники PlayStation 3 і Xbox 360 зможуть без проблем перенести свій прогрес в нову версію гри. Втім, компанія робить застереження, що дана можливість стосується тільки ігрового прогресу Grand Theft Auto Online.

Відомо також, що PC-версія Grand Theft Auto V включатиме відеоредактор з розширеними функціями.

Версії GTA 5 для PC, PlayStation 4 і Xbox One незабаром повинні стати доступними для замовлення на сайті Rockstar.
Ремонт квартир в Черкассах