Траса Нардо

Траса Нардо, авто, траса
Кільце Nardo - швидкісна випробувальна майданчик, кільце 12.5 км завдовжки, розташоване у віддаленому районі прямо на п'яті італійського «черевика», в 50 кілометрах на схід від військово-морського порту Таранто.
Траса НардоКільце називають на честь міського центру Нардо, розташованого в 22 кілометрах на південному сході. Кільце було спочатку побудовано Фіатом в 1975 і в даний час належить німецькому автовиробникові Porsche, хоча полігон завжди відкритий для всіх автомобільних виробників. Завдяки унікальному Південному італійському клімату без дощів, полігон відкритий 363 днів у році, сім днів на тиждень.
Траса Нардо
Найбільш вражаюча особливість Кільця Нардо - те, що смуги повністю обгороджені, а нахил йде під таким кутом, щоб повністю компенсувати відцентрову силу. У Кільця є чотири смуги, і у кожної смуги є так звана нейтральна швидкість, на якій можна рухатися, навіть не крутячи рульове колесо. По суті, автомобілі можуть проїхати по безперервній прямій лінії і закінчити заїзд чітко в стартовому місці. Це дозволяє автомобілям досягати швидкості понад 240 км / ч.
Траса Нардо
Поки випробувачі проводять тести автомобілів, місцеві фермери вирощують овочі у внутрішній частині кільця. Ці фермери отримують доступ до своїх полів через серію тунелів. Кілька невикористовуваних гоночних треків проходять через ці поля в південній частині Кільця.
Траса Нардо
Траса Нардо
Траса Нардо
Кільце Нардо не унікальне, але безумовно, одне з найбільш великих і знаменитих. Подібні випробувальні майданчики є і в інших місцях, як наприклад 5-кілометрова випробувальна траса Opel в Дуденхофені і 3.2-кілометровий Випробувальний полігон Мілбрук у Великобританії.
Ремонт квартир в Черкассах