Чи знаєте ви ?

цікаві факти, чи знаєте ви, цікавинки
Цікаві факти
Чи знаєте ви ?Один з американських міст розташований менше ніж в чотирьох кілометрах від Росії. Він називається Діомед (Аляска).

Одна американка спробувала верхом на коні скористатися сервісом Макдональдса, де водії роблять замовлення і отримують їжу, не покидаючи своїх авто (так званий "Drive Thru"). Відвідувачку відмовилися обслужити. Тоді вона в'їхала в ресторан прямо на коні, яка, знайшовши момент, навалила посеред ресторану купу.
Чи знаєте ви ?
У Південній Мексиці, Гватемалі і деяких інших країнах зростає чудовий фрукт під назвою "чорна сапоте". Смакувала м'якоть - точь-в-точь шоколадний пудинг. Крім того, чорна сапоте чудова низьким вмістом жиру і високим вмістом вітаміну С (приблизно в чотири рази вище, ніж в апельсині).
Чи знаєте ви ?
У 1812 році команда американського судна Nanina врятувала команду британського корабля Isabella, що сів на мілину біля віддаленого острова. Поки американці бродили по острову в пошуках їжі, щоб прогодувати і своїх, і чужих, британці захопили їх судно і відправилися в море, кинувши своїх рятівників напризволяще.
Чи знаєте ви ?
Так зване "парадоксальне роздягання" - це явище, що спостерігається на останніх стадіях гіпотермії. У певний момент звужують судини м'язи розслаблюються, від чого омиває внутрішні органи тепла кров приливає до периферійних тканин. Людина відчуває потужний приплив тепла і починає судорожно роздягатися. Тому тіла людей, померлих від переохолодження, часто виявляють роздягненими.
Чи знаєте ви ?
Рональд Рейган (до своєї політичної кар'єри колишній популярним актором) не отримав роль в бродвейській постановці "Самий гідний", оскільки драматург вирішив, що в ролі президента Сполучених Штатів він буде недостатньо переконливий.
Чи знаєте ви ?
Утилізація сміття в Німеччині настільки складна, що адміністрації міста припадає щорічно висилати жителям журнал з докладними інструкціями.
Чи знаєте ви ?
У 1972 році один іспанський листоноша був засуджений до 384 912 років в'язниці за те, що не доставив більше 40 тисяч листів. Йому було просто лінь їх розносити.
Чи знаєте ви ?
Першим спортсменом, померлим під час сучасних Олімпійських ігор, став португальський марафонець Франциско Лазара. Перед змаганнями він покрив все тіло воском, щоб захиститися від сонячних опіків. Але віск закоркував пори, не дозволивши поту випаровуватися з поверхні шкіри. Це призвело до порушення балансу рідини в організмі спортсмена і, в підсумку, до смерті.
Чи знаєте ви ?
У дослідників, що працюють в Антарктиді є традиція: вибігти після сауни голими на мороз, добігти до церемоніального Південного полюса і назад. Це означає перепад температур від +90 до -70 градусів за Цельсієм. Полярникам доводиться бігти дуже швидко, щоб не відморозити свою гідність і не втратити можливість продовжити рід. Не у всіх це виходить.
Чи знаєте ви ?
Ремонт квартир в Черкассах