Чи знаєте ви?

цікаві факти, цікаво
Цікаві факти
Чи знаєте ви?Вомбати какають кубиками. В день кожен звірок "виробляє" по 80-100 кубиків, які потім акуратно укладає на камені і стовбури дерев, що впали, щоб помітити свою територію. Унікальна форма дозволяє цьому "маркуванню" не падати і не скочуватися зі свого місця.

Серійний вбивця Джозеф Брігген завжди отримував перші призи на фермерських виставках в Каліфорнії, куди щороку привозив своїх породистих свиней. На питання про секрет свого успіху, він незмінно відповідав, що "вся справа в годівлі". Брігген заарештували, коли з'ясувалося, що він згодовував свиням трупи вбитих працівників власної ферми.
Чи знаєте ви?
Досить опанувати всього три тисячі англійських слів, щоб розуміти 95 відсотків усіх неспеціальних англомовних текстів.
Чи знаєте ви?

У Південній і Південно-східній Азії кари слонів раніше були звичайною справою. Вважалося, що на відміну від коней, слони вбивають людей без всякої жалості і легко навчаються "тонкощам" кривавого справи: можуть зробити смерть людини швидкою і відносно легкою (роздавивши голову) або тривалою і болісною (відриваючи кінцівки по одній).
Чи знаєте ви?
Загальносвітова популярність студії Pixar, що працює в жанрі комп'ютерної анімації, стала результатом того, що на початку своєї діяльності компанія (яка була тоді дрібним виробником комп'ютерів) для презентації свого обладнання створювала короткі анімаційні ролики.
Чи знаєте ви?
Завдяки способу, званому "живцювання", садівникам вдалося створити дерево, яке плодоносить більш ніж сорока різними видами фруктів, включаючи персики, сливи, абрикоси, нектарини і вишню.
Чи знаєте ви?
Якось раз під час зйомок в Балтіморі до виконавця ролі наркозалежного "Баблса" в серіалі "Прослушка" акторові Андре Ройо підійшов жалісливий місцевий наркоман і простягнув пакетик з героїном, сказавши: "Хлопець, тобі, я бачу, це зараз потрібно більше, ніж мені ". Ройо дуже пишається цією історією, називаючи її "вуличним Оскаром".
Чи знаєте ви?
У 1976 році екіпаж радянського космічного корабля «Союз-23» здійснив першу і єдину в історії аварійну посадку в замерзле, занесене бураном озеро. Двотонна капсула з космонавтами виявилася цілком під водою, і утворилася ополонка відразу ж стала покриватися кіркою льоду. Для того щоб визволити екіпаж, знадобилася 9-годинна рятувальна операція на морозі в -22 ° C.
Чи знаєте ви?
В Англії щороку проводяться змагання брехунів. Кожному учаснику (а вони приїжджають з різних кінців планети) дається п'ять хвилин, щоб викласти саму несусвітню брехню з найбільшою переконливістю, на яку він тільки здатний. Політикам і адвокатам участь у змаганнях заборонено.
Чи знаєте ви?
Ремонт квартир в Черкассах