Кращі фотографії дикої природи 2014

фото, фотографія, дика природа, кращі фотографії
Усі без виключення фотографії, які отримали нагороди в конкурсі «Wildlife Photographer of the Year 2014", дуже незвичайні, а для їх створення авторам знадобилося незвичайне терпіння і завзятість. Ці роботи показують не тільки красу дикої природи, а й загрозу, яка від неї виходить, а також її безпорадність при зіткненні з людиною. Дивіться 10 кращих фотографій дикої природи 2014 року.
Кращі фотографії дикої природи 2014Bruno D'Amicis сфотографував це перелякане лисеня в Тунісі, де їх ловля і відстріл заборонені. Це, однак, не заважає деяким людям ловити їх. Ця перелякана дика тварина на повідку належало місцевому підлітку. Фотограф відмовився платити йому за те, що зробив цю фотографію, як зазвичай це робиться в Тунісі. І попросив хлопчика відпустити лисицю. Спочатку хлопець відмовився це робити, але фотограф пояснив йому, що лисиці дуже погано переносять неволю, і що дуже жорстоко просто так мучити тварину для свого задоволення. Пізніше Bruno D'Amicis дізнався, що хлопець все-таки випустив тварину на волю. Цей знімок переміг в категорії «Мир в наших руках».

Кращі фотографії дикої природи 2014
Ця фотографія принесла Майклу Ніколс звання «Кращого фотографа дикої природи 2014».
Цим знімком Майкл Ніколс хотів показати які леви насправді і якими ми їх бачимо. П'ять левиць з маленькими левенятами відпочивають в національному парку Серенгеті в Танзанії. Незадовго до цього левиці прогнали агресивного самця. Ці дикі тварини звикли до присутності фотографа - він стежив за ними майже півроку. Тому йому вдалося поставити свій автомобіль дуже близько до них і через спеціальний отвір в даху зробити цей знімок.

Кращі фотографії дикої природи 2014

Цей жовтий скорпіон прекрасно знав про присутність фотографа - Карлоса Переса Навала. Він підняв свій хвіст - це був попереджувальний знак. Фотограф виявив цього небезпечного скорпіона в скелястій місцевості недалеко від свого будинку на північному сході Іспанії. А знаєте скільки років Карлосу? Всього 9 років. І за цю фотографію він отримав звання «Юний фотограф дикої природи 2014».
Кращі фотографії дикої природи 2014

Відразу ж після початку виверження вулкана Puyehue-Cordón Caulle, Francisco Negroni відправився в Національний парк Puyehue в південній частині Чилі, в надії на видовищне шоу. Те, що він побачив, швидше нагадувало апокаліпсис, тому він так і назвав свою фотографію, яка принесла йому перемогу в категорії «Earth Environments» в конкурсі на кращого фотографа дикої природи 2014 року.
Кращі фотографії дикої природи 2014
На цій чудовій фотографії Уілла Дженкінса - фіналіста конкурсу «Фотограф дикої природи 2014» у віковій категорії від 11 до 14 років - красується триметрова зелена ігуана. «Я хотів справити враження на мого тата і брата фотографією найбільшою ігуани, яку я коли-небудь бачив», - розповів Вілл. Ховаючись в тіні за шезлонгами біля басейну, хлопчикові вдалося підійти дуже близько до цього величезного створіння. Замилуванню батька і брата не було меж. «У вас завжди повинен бути з собою фотоапарат, на всякий випадок», - сказав хлопчик.

Кращі фотографії дикої природи 2014
Коли Антон Лілья дізнався, що в затопленому кар'єрі біля його будинку в Вестерботтен в Швеції зібралося багато жаб, він вирішив піти туди з фотоапаратом, щоб задокументувати цікавий процес їх розмноження. Антон ліг на березі і терпляче стежив за жабами, зачарований світлом. Як раптом прямо перед його об'єктивом вискочили жаби. У хлопця було достатньо часу, щоб зробити цей приголомшливий знімок. Антон Лілья став переможцем конкурсу у віковій групі з 15 до 17 років.
Кращі фотографії дикої природи 2014
Лукаш Божіцкі - переможець в категорії «Ссавці» - разом з другом спостерігав за кажанами. Цілий тиждень вони спали на підлозі в покинутому будинку, а потім знайшли старий бункер, побудований нацистами. Там було трохи тепліше, а всередині вони виявили зимуючих кажанів, які протягом 90 хвилин роблять тільки один вдих.
Кращі фотографії дикої природи 2014
Це, звичайно, був запеклий бій - молода біла акула намагалася уникнути смерті. Фотограф Rodrigo Friscione Wyssmann зафільмував цю сцену в мексиканському Затоці Магдалини, в якому розміщено безліч таких величезних гострих гачків, на які ловлять акул. «Я був в шоці. Велика біла акула - це дивна гарна й дуже розумна істота, - каже Родрігес. - Те, що я побачив, було настільки гнітючим, що я вирішив зробити цей знімок чорно-білим ». Щорічно на такі гачки в тих місцях попадаються десятки тисяч тварин, у тому числі охоронювані види.
Кращі фотографії дикої природи 2014
Jasper Doest - переможець в категорії «Чорно-біле» - зробив знімок зграї журавлів близько індійського села Khichan. Раніше птахи там зупинялися щоб перепочити під час перельотів з Євразії. Тепер же вони там зимують, а все тому, що місцеві жителі стали розсипати для них зерна.
Кращі фотографії дикої природи 2014
Голландець Jan van der Greef відправився в Еквадор тільки для того, щоб побачити колібрі-мечеклюва - єдину птицю на Землі, дзьоб якої довший, ніж інша частина її тіла (виключаючи хвіст). Довгий дзьоб, близько 11 сантиметрів, дозволяє цим птахам витягувати нектар з квітів з дуже довгих чашечок. Фотограф під час своїх спостережень за мечеклювим колібрі виявив, що вони використовують його також як захист від інших птахів, які неохоче пускають їх на свою територію.
Ремонт квартир в Черкассах