Страшні короткі історії

страшилки, страшні історії, історії
Любите страшилки на ніч? Ось кілька історій, які розбурхають вашу уяву.
Страшні короткі історії
1. Вона запитала, чому я так важко дихаю. Це був не я.

2. Я не можу рухатися, дихати, говорити або чути. Якби я знав, як мені буде самотньо, я б вибрав кремацію.

3. Чим довше я носив її, тим більше вона вростала в мене. У неї була така красива шкіра.

4. Я прокинувся, почувши стукіт по склу. Спочатку я подумав, що це було вікно, поки не почув, як він знову виходить з дзеркала.

5. Моя дочка не переставала плакати і кричати по ночах. Я приходжу до неї на могилу і прошу зупинитися, але це не допомагає.

Страшні короткі історії

6. Я дозволяю своїй маленькій доньці спати зі мною вночі. Мені подобається до неї притискатися, незважаючи на їдкий запах гниючої плоті.

7. Мелькнули вогники. Я накрився подушкою, щоб цього разу не почути криків.

8. Я не боюся кладовища. Це єдине місце, де привиди не переслідують мене.

Страшні короткі історії

9. Проблема з тим, щоб вибратися, полягає в тому, що твої батьки не мають ні найменшого поняття, де тебе шукати. До часу, коли вони знайдуть цю клітку, тебе вже не буде в живих.

10. Я чую, як кричить мій син і поспішаю наверх, щоб укласти його назад спати. Він не вірить мені, коли я говорю, що все гаразд, напевно, тому, що бачить істоту, яка йшла за мною до його кімнати.

Страшні короткі історії

11. Ти чуєш, як мама кличе тебе на кухню. Коли ти спускаєшся по сходах, ти чуєш шепіт з вбиральні: "Не йди туди, я теж це чула".

12. Мене турбує, що я, можливо, зійшов з розуму. У мене галюцинації. Я бачив, як шкіра людини розірвалася і обвисла, а потім злізла з тіла. Я дивився, як зсередини вивалилося те, що залишилося. Я бачив, як вона зустрілася зі мною поглядом і посміхнулася.

Страшні короткі історії

13. Я натиснув на курок, і бачив, як мій мозок розплеснувся по стіні. Я робив це вчора. Чому я не вмираю, і чому я не можу зупинитися?

14. Я ріс із котами і собаками і тому звик до дряпаючих звуків біля дверей, поки я спав. Тепер, коли я живу один, це стало тривожним.

15. Я бачив приємний сон, коли важкі удари розбудили мене. Після цього я міг тільки чути приглушені звуки землі, падаючої на могилу, крізь мої крики.

16. Я ніколи не засинаю, але продовжую прокидатися.

17. Я завжди думав, що у моєї кішки проблеми із зором. Здавалося, що її погляд застигав на моєму обличчі. Поки одного разу я не зрозумів, що вона завжди дивиться крізь мене.

18. На моєму телефоні є фотографія мене сплячого. Я живу один.

19. Останнє, що я бачив, це, як на будильнику висвітилося 12:07, перед тим, як вона покала свої кігті на мої груди, поки інша рука заглушала мої крики. Я схопився, зітхнувши з полегшенням, що це був лише сон, але коли будильник показав 12:06, я почув, як рипнули двері шафи.

20. Я став укладати його в ліжко, а він каже мені: "Татусю, перевір під моїм ліжком монстри". Я подивився під ліжко і бачу ще одного "його", під ліжком, він дивиться на мене, тремтить і шепоче: "Таточку, на моєму ліжку хтось є".

Коментарів 1

  1. Анонім
    Анонім 20 січня 2015 18:08
    Фігня!
Ремонт квартир в Черкассах