Чарівна краса Доломітових Альп

гори, краса
Кращим місцем для відпочинку і поповнення запасів внутрішньої енергії для багатьох з нас є, безумовно, гори. Тільки там, милуючись чудовими краєвидами і вдихаючи чисте свіже повітря, ми відновлюємося після напружених буднів. Якщо ви хочете відволіктися від щоденної суєти і чудово провести час - вирушайте в казково красиві Доломітові Альпи (Dolomites), які знаходяться в північно-східній частині Італії.
Чарівна краса Доломітових АльпНазва цієї частини італійських Альп походить від слова «доломіт» - основної породи, з якої і складається гірський масив. Протягом багатьох тисячоліть природа створювала тут один зі своїх найкращих шедеврів - з химерними формами гір, різкими вертикальними обривами, соковитими зеленими долинами і великими льодовиками.
Чарівна краса Доломітових Альп

Доломітові Альпи - досить високі гори, вони включають в себе 18 піків, що долають позначку в 3000 м над рівнем моря. Найвища вершина - гора Мармолада (3342 м), гребінь якої природним чином розділяє два сусідніх району цього гірського масиву: Венето і Трентіно.
Чарівна краса Доломітових Альп

Доломітові Альпи протяжністю близько 150 кілометрів вже давно є справжнім магнітом для любителів екологічного туризму, альпінізму і гірських лиж, адже ідеальні умови для цих видів дозвілля тут створені самою природою. Посипані яскравими квітами знамениті альпійські луки, приголомшливі своїми величчю гори, прозорі води місцевих озер і річок - все це вже саме по собі здатне подарувати неймовірний вибух емоцій. А відмінний сервіс і гостинність місцевих містечок лише доповнюють загальне приємне враження.
Чарівна краса Доломітових Альп

Туристична інфраструктура в Доломітах вражає своєю продуманістю до дрібниць: тут можна організувати відпочинок на будь-який смак і в будь-який час року. Дванадцять гірськолижних баз, розташованих в цій частині Альп, пропонують любителям зимових видів спорту більше 1200 км і 450 підйомників. Вся ця зона катання об'єднана в один загальний величезний регіон - Dolomiti SuperSki, перебування в якому незмінно викликає захват і бурю свіжих емоцій у кожного туриста.
Чарівна краса Доломітових Альп

Доломітові Альпи включені в список всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО. І тут дійсно неймовірно красиво - в цьому чарівному місці відбувається справжнє єднання з природою.Чарівна краса Доломітових Альп
Ремонт квартир в Черкассах