10 ТИПІВ ЖІНОК, ВІД ЯКИХ ТІКАЮТЬ ЧОЛОВІКИ

чоловіки, жінки, відносини
Протверезна стаття Олександра Родіонова, який опитавши своїх друзів чоловіків - виявив десять типів жінок, від яких чоловіки «зливаються» або несподівано припиняють відносини
10 ТИПІВ ЖІНОК, ВІД ЯКИХ ТІКАЮТЬ ЧОЛОВІКИ
Милі жінки, відразу хочу попередити, що це «чоловічий погляд», тому вибачте за суб'єктивізм - мною рухало бажання допомогти, а не навчити.


1. Зайва самовпевненість
Ми називаємо таких жінок - «Леді - у мене все круто». Такі жінки відразу дають зрозуміти, що спустилися з небес на землю не з інтересу, а скоріше з ласки до свого чоловіка. У них мало часу, вони поглядають на годинник, і в основному все спілкування з ними зводиться до вислуховування розповідей про те, як у них все круто - на роботі, в сім'ї, і, о парадокс (!) Навіть в особистому житті! І нічого страшного, що насправді у неї, напевно, все хреново, вона робить вигляд, що вона маленька незалежна «Швейцарія» на переговорах з великою, але відсталою Росією.

2. Надмірна витонченість
Це ще одна риса, яка «виморожує» чоловіків в жінках - це їхня надмірна витонченість. Вона захоплюється «раннім Роденом»? Вона ходить на всі фестивалі авангардного кіно? У неї всі друзі з «Флакона» або «Вин Заводу» - пиши пропало! Більшість чоловіків з їх любов'ю до простих земних речей буде почувати себе «білими воронами» в зграї витончених і просунутих хіпстера, з якими вона себе почуває «у своїй тарілці».

3. Надмірна «правильність»
Такі жінки, як тільки ти дізнаєшся їх ближче, починають напружувати своєї правильністю. Вона не п'є ні краплі алкоголю, вона не курить, вона лягає спати рівно о 23:00, вона займається йогою ... У чоловіків відразу підсвідомо виникає питання - а сексом вона взагалі займається або теж вважає це поганою звичкою ?! Чим більше чоловік дізнається таку жінку, тим ясніше розуміє, що з нею він ніколи не зможе бути собою - цілою колекцією поганих звичок, від яких він не збирається відмовлятися.

4. Маніакальний бажання вийти заміж
Якщо тебе на другому побаченні ведуть знайомити з батьками - треба бігти! Так думає більшість чоловіків - у цьому можна не сумніватися. Таких жінок можна відразу розпізнати за розповідями про сімейні цінності, про те, що батьки познайомилися ще в інституті і досі разом, про те як важливо звити своє «сімейне гніздечко». Зрозумійте жінки, ми не проти «сімейних гнездишек» але своєю нетерплячість і небажанням дати подіям розвиватися своїм ходом ви закладаєте в нас підозру - чи не буде «сімейне гніздечко» за фактом «загоном, де пасуть теляти».

5. Впевненість у тому, що чоловік - це ще один її гаманець
Жоден нормальний чоловік не дозволить жінці заплатити за вечерю або за таксі на першому побаченні. Але практично всіх чоловіків «виморожує» коли жінка вважає, що це чи не основна місія чоловіки - платити і оплачувати. Скромність на перших побаченнях тільки вітається. Спроба жінки заплатити за свій коктейль буде припинена чоловіком, але піде як 10 додаткових очок «в її карму». Для чоловіка це сигнал - я жінка, але я не шукаю спонсора. Я проводжу час з тим, кого сама обрала, а не хто оплачує мої рахунки. Ех, як часто ми спостерігаємо зовсім протилежну картину ...

6. Бажання оточити чоловіка тотальним увагою і турботою
Повірте жінки, чоловіків напружує, а не радує, коли він прокидається, а в Wats Up вже «Доброго ранку милий!» І купа сердечок, губок і смайликів. Він їде на роботу, а в Wats Up вже її фотка в піжамі з сумним смайликом - «Я так сумую». Не дай Бог, якщо ще там же з'явиться пухнасте кошеня або цуценятко! Поки він їхав на роботу, вона вже зайшла в його профіль на Facebook і «отлайкала» всі його фотки. Чоловік розуміє - він оточений. Генетично практично у будь-якого чоловіка маніакальне бажання бути вільним. Він в принципі готовий віддати свою свободу тією єдиною, яку полюбить, але коли по периметру життєвого простору чоловіки виставляють червоні прапорці, він швидше за все буде розробляти план втечі.

7. Вчителька старших класів
Таких жінок можна розпізнати навіть по їх манері одягатися. Швидше за все, це строгий діловий костюм, а якщо навіть це «casual», то ні в якому разі не повинен підкреслювати її сексуальність. Вона ходяча енциклопедія і в неї на все є своя думка. Вона не розуміє просту істину, що треба трохи підіграти чоловікові, полестити його самолюбству, прикинутися іноді наївні, ніж вона є насправді. Вона генерує безліч незручних моментів, демонструючи глибокі пізнання в механіці, точних науках, політиці та бізнесі.

8. Надмірна Помешаность на своєму зовнішньому вигляді
Все життя таких жінок присвячене служінню своєму тілу. День ділиться на дві частини - до салону і після салону. Що отримуємо на виході? Доглянуте тіло, ідеальна шкіра, але порожнеча всередині ... Вона настільки захопилася наведенням зовнішньої краси, що забула чи забила на внутрішню. Безумовно, чоловіків приваблюють доглянуті жінки, АЛЕ ... для тривалих відносин цього не достатньо.

9. Переконана кар'єристка
З такою жінкою цікаво обговорити стан російської економіки, ціни на нафту і курси валют, але через деякий час чоловік розуміє, що бізнес чи кар'єра - це єдине, що її по-справжньому захоплює. Це страшно, адже в традиційному розумінні чоловіки, на першому місці у жінки повинна бути зовсім інші цінності - сім'я, діти, будинок. Як правило, такі жінки переходять зі статусу «половинок» у статус «просто друг» або «цікавий співрозмовник».

10. Жінка - «міль»
Чим страшна моль? Тим, що вона безбарвна, безшумна і безлика. Так часто чоловік зустрічає жінку, яка здавалося б всім хороша - і мила, і вихована, і домашня ... Але чогось в ній не вистачає. Не вистачає життя, не вистачає вогню, хоча б іскорки! Вона може стати тінню чоловіка, але ніколи не стане доповненням його іміджу. Навіть якщо у них почнуться відносини, він буде ховати її від друзів, втім «жінка - міль» володіє унікальною здатністю залишитися непоміченою навіть у самій гучній компанії.

Коментарів 3

 1. Анонім
  Анонім 11 лютого 2015 20:49
  а можно таке ж саме,але навпроти 10 типів жінок до яких йдуть чоловіки. І будь ласка скиньте мені на почту missneordinarnost@mail.ru
 2. Анонім
  Анонім 11 лютого 2015 21:14
  Цитата: Анонім
  а можно таке ж саме,але навпроти 10 типів жінок до яких йдуть чоловіки. І будь ласка скиньте мені на почту missneordinarnost@mail.ru

  Відеоурок https://www.youtube.com/watch?v=cpABtfnZUu0
 3. igordu4enko 22 березня 2015 12:42
  редагуйте текст після перекладу з російської, а то гидко іноді читати
Ремонт квартир в Черкассах