Гонконгці

Гонконгці, гонконг, китай, азія, китайці
Через високу щільність населення у більшості жителів Південно-Східної Азії практично відсутній особистий простір, тому фотографувати їх впритул - одне задоволення.
Гонконгці
Гонконгці і китайці люблять робити селфі, причому найчастіше за допомогою телескопічних палиць, які продаються тут на кожному розі.
Гонконгці
Якщо немає палки, то селфі роблять з витягнутої руки.
Гонконгці
Гонконгці
У метро абсолютно всі пасажири уткнуті в гаджети. Зазвичай грають в ігри або сидять у фейсбуці. А ще незвичайне видовище - спостерігати як набирають на телефонах повідомлення ієрогліфами. Китайської клавіатури немає, використовується рукописний ввід, палець при цьому малює ієрогліфи з божевільною швидкістю.
Гонконгці
Гонконгці схиблені на айфонах. Вони тут практично у всіх. Біля входу в офіційний ЕпплСтор сидять бариги, які створюють штучний дефіцит, скуповуючи в магазині нові моделі айфонів.
Гонконгці
Якщо немає грошей на новий айфон - ласкаво просимо на «золоту милю» на Коулун, де розташовані цілі квартали магазинів і гіпермаркетів електроніки. Цей хлопець на моїх очах упакував феном шостий айфон так, що ви точно не визначите, що упаковка розкривалася, а телефон всередині підроблений (або БУшний або після ремонту).
Гонконгці
Кухар в одній з численних забігайлівок.
Гонконгці
Гонконгці дуже багато їдять на ходу.
Гонконгці
У дорослих, інтелігентних гонкогців є дивовижна звичка - вони курять стоячи біля урн, струшуючи туди попіл! Молодь таким рівнем культури не володіє.
Гонконгці
Бабуля і дідусь займаються виготовленням ключів. Знято між скляними хмарочосами якихось європейських банків в самому центрі району Сентрал.
Гонконгці
Чоловік виготовляє сувеніри для свого магазину.
Гонконгці
Взагалі жителям Гонконгу властива приголомшлива працьовитість. Тут вважається нормальним працювати шість днів на тиждень по 10 - 12 годин на добу. Бізнесмени зазвичай працюють ще більше.
Гонконгці
Гонконгці
Манери своєрідні. Відкрито позіхнути або відригнути після обіду вважається нормою. При цьому, користуючись зубочисткою, обов'язково треба прикривати рот.
Гонконгці
Гонконгці обожнюють бренди і часто збирають гроші, щоб ходити з сумкою, наприклад, від Версаче.
Гонконгці
Біля магазину «Найк» щовечора збираються фанати бренду, одягнені повністю в усе «Найківскє». Всі тусуються і танцюють вуличні танці.
Гонконгці
Китайцями Гонконгці себе не вважають. Вони пишаються своїм особливим становищем і дружно зневажають «материкових» китайців (жителів решти Китаю), які їздять в Гонконг як на екскурсію.
Гонконгці
Ремонт квартир в Черкассах