20 фільмів, які має подивитися кожна жінка

фільми, кіно, для дівчат, для жінок
Є фільми для довгих роздумів, замріяні стрічки або фільми, які можна подивитися і забути. А є картини для жінок. І ви не повірите, але вони необов'язково про любов. Вони багатогранні і непередбачувані, як і сама прекрасна стать. Збережіть їх - іноді вчасно почуте слово або почерпнута з фільму думка може змінити життя.
20 фільмів, які має подивитися кожна жінкаЖиття в рожевому кольорі
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Це дуже глибока і чуйна біографічна стрічка про французьку діву Едіт Піаф, життя якої було схоже на битву за право жити, співати і любити, що само по собі значимо. Але стала шедевром вона тому, що майстерно передала атмосферу Парижа, безумного, дикого і чаруючого одночасно, який здається солодким і романтичним тільки тим, хто його погано знає. Напевно, в таких умовах справжній талант і народжується, але це вже зовсім інша історія.

Солдат Джейн
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Фільм без інтриги і дорогих битв. Але зате він, мабуть, один з небагатьох, який достовірно показує нам, якою може бути сила волі людини. В даному випадку - жінки. «Солдат Джейн» має кілька незабутніх сцен, сюжет відмінно обіграний, тому став класикою.

Посмішка Мони Лізи
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Ми не знаємо більш мудрого жіночого фільму. Він вчить гідності, відвазі, цілеспрямованості. Але набагато важливіше інше - картина чесно і відкрито показує, як важливо думати власною головою. Тому, а також завдяки гідному акторському складу картина вийшла не феміністською, а легкою та всеосяжною, як жіноча інтуїція.

Крихітка на мільйон
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Фільм захоплює тим, що він нічим не прикрашений. Він показує всю суворість і жорстокість життя, як воно є. Життя кидає нам виклик, і тільки рішуча, смілива, завзята і цілеспрямована людина може відповісти на нього і прийняти бій. Режисер Клінт Іствуд дуже точно підмітив дрібниці, а актори прожили всередині себе і передали нам всі емоції. Хтось скаже, що фільм суворий, але якщо дівчина чи хто завгодно ще мріє стати чемпіонкою з боксу, то тут не до сопель і ідіотського хепі-енду.

Диявол носить Прада
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Світ моди, глянцю, безумовно, гарний. Але наскільки він красивий, настільки він жорстокий. Будь-яка дрібниця - і ти вже повалений з вершини Олімпу. Фільм, звичайно, на епохальність не претендує. Як є жанр - комедійна драма - так і знято. Але проте фільм відмінний. Легкий, приємний, ненадуманий сюжет, який прикрашають блискучі Меріл Стріп і Енн Хетеуей.

Дорога змін
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Здається, що може змусити глядача проникнутися фільмом про сімейну пару з двома дітьми, що зазнають особисту кризу в середині ХХ століття в США? Але вже ближче до кінця фільму ледве-ледве виходить відшкребти себе від крісла від усвідомлення того, що все, що ти щойно побачив, і про тебе теж. Можна, як головні герої, мати намір виїхати від безнадійного становища в Париж. Але не все так просто. Можна змінити місце проживання, але від себе не втечеш. І якщо всередині пусто, то де б ви не жили, з ким би ви не жили, туга не покине вас. За це відкриття спасибі фільму.

Королева
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Фільм «Королева» режисера Стівена Фрірза - одна з гідних і зважених кінокартин про непростий час для англійської королівської сім'ї після загибелі всенародної улюблениці принцеси Діани. Як бути королеві, в бік якої посипалося чимало невтішних слів, - піддатися емоціям або проявити стриманість, як і личить монарху? У пролозі фільму не дарма стоїть строчка з Шекспіра. Але якщо шекспірівські герої билися з супротивником мечем і стрілами, то в наші дні битва ведеться за допомогою камер і мікрофонів. Що теж вимагає певної мужності.

Ерін Брокович
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Історія Ерін Брокович - це історія і сильної, і слабкої жінки. Просто через обставини звичайні жіночі слабкості для Ерін - недозволена розкіш. Може, вона й не геній зовсім, але завзятість і небайдужість до чужих доль дозволяють їй неможливе - перевершити, перемогти наймогутнішу корпорацію, в буквальному сенсі слова отруює життя людей. У моменти, коли у вас опускаються руки, просто переглядайте цей фільм - він чудовий.

Фріда
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Яскравий фільм про яскраву жінку, про бунтарську натуру, про невгамовне бажання, про енергію, що б'є ключем. Фріді було 20 років, коли вона вийшла заміж за самого знаменитого художника Мексики Дієго Ріверу, немолодого, багатого і розпусного. Ця картина розповідає про Фріду не тільки як про геніального художника, але і як про жінку, для якої на першому місці була любов і сім'я. А музика до фільму заслуговує окремої уваги.

Їж, молись, люби
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Ми не могли не включити в список цей фільм. Заснована на книзі ця картина надала простий рецепт проти депресії - вибирайте три будь-які країни на букву «І», негайно вирушайте в подорож і дізнавайтеся себе. У головної героїні у виконанні Джулії Робертс це вийшло. Настав час вашої історії.

Золоте століття
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Ще одна прекрасна картина про те, як непросто бути королевою. Але цей фільм скоріше не про історію і не про монарха, а про людину. Єлизавета I - жінка, яка не належить собі ні на хвилину, позбавлена ​​навіть простих радощів життя. Невідомість, пристрасть, зрада, пригода, велич - все з'єднується в захоплюючій епопеї «Золоте століття» з незрівнянним сценарієм, розкішними костюмами і приголомшуючою грою акторів.

Там, де серце
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Дивовижний фільм про кохання, всепрощення і дружбу. Здавалося б, банальна історія, стара, як світ. Вагітну дівчину залишає хлопець, на якого вона сподівається як на супутника життя. Але світ не такий поганий, яким здається. Просто не можна впадати у відчай, не можна ненавидіти долю за що-небудь, не можна опускати руки. Потрібно просто йти вперед, не пам'ятаючи зла, допомагати людям і радіти життю. Ми чули це сто раз, але саме це є ключем до щастя.

Жанна Д'арк
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Фільм по-справжньому чудовий. Історичну картину про героїв такого масштабу легко зробити нудною і надто пафосною. Але творці стрічки потрудилися на славу, і спасибі їм за реалізм, віру і справедливість, яка відмінно виразилася в образі святої Жанни, блискуче зіграної Мілою Йовович.

Голова в хмарах
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
«Голова в хмарах» - це не просто назва фільму. Це стан душі, в якому перебувають герої, стан легкого безумства, піднесених переживань, яким немає місця на землі, вони тягнуть вгору, але, на жаль, віддаляють від світу. У картині багато естетики, трагічної, приреченої естетики, яка не втрачає блиску навіть у моменти в'янення. І це справжнє дослідження самого таємничого явища у всесвіті - людського серця.

Елегія
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Існують фільми, які потрясають глядача до глибини душі і пронизують всі нервові закінчення. «Елегія» - один з таких. Історія взаємин викладача коледжу Девіда Кепеша і юної непорочної кубинки Консуели Кастільо десь всередині нас розставляє всі крапки над «i», і ми вже знаємо, хто з нами поруч, хто не просто поруч, а хто духовно поруч.

Амелі
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Фантазерка Амелі знаходить у своїй ванній кімнаті схованку зі старими іграшками і спалахує ідеєю повернути «скарб» законному власнику. Цей добрий вчинок змінює життя дівчини, і вона починає втручатися в життя чужих людей абсолютно несподіваним чином. Фільм перевернув і наші життя теж, а без чудової музики композитора Яна Тірсена вже неможливо уявити собі Париж.

7 днів і ночей з Мерилін
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Зіграти Мерилін Монро - це в якійсь мірі виклик. Але актриса Мішель Вільямс відмінно впоралася зі своєю роллю - їй вдалося втілити образ упевненої в собі кокетки і маленької дівчинки, яка боїться всього світу і людей. Але дивитися фільм варто не тільки через Мерилін, хоча через неї можна піти і не на таке, а через його дивовижну атмосфери. І ви повірите, що дотягнутися до зірки можливо.

Залізна леді
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Без пафосу у фільмі не обійшлося, але Меріл Стріп як завжди всіх врятувала. Заодно врятував образ Тетчер, перед яким залишається тільки схилятися. Політик, який вважає за краще діяти. Жінка, що вибирає кар'єру. Лідер країни, який може піти вчасно і гідно. Кіно, обов'язкове до перегляду.

Евіта
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Дивовижний мюзикл, що оповідає про життя коханої всієї Аргентини Евіте Дуарте де Перон, про її шлях по дорозі, яка сама її обрала. За образ, відтворений на екрані, Мадонні хочеться сказати спасибі - вона прекрасно передала всі темні і світлі сторони своєї героїні, а також її страхи та амбіції. І, звичайно, музика заслуговує окремих похвал - композитор Ендрю Ллойд Веббер створив шедеври.

Джіа
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Якби треба було описати фільм одним словом, то ми б сказали «неперевершено». Глядачеві показана вся сувора правда модельного бізнесу. Здавалося б, що може бути шикарніше життя, наповненого фотосесіями, зустрічами, показами? І ось тут-то нас і провели в «блискуче» життя моделей. А молода Анжеліна Джолі - просто знахідка для творців картини.

Коко до Шанель
20 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Фільм про сильну жінку, яка не побоялася кинути виклик суспільству з його звичками, засадами, тісними корсетами, карнавальними сукнями і капелюшками-безе. Хтось каже, що фільм нудний і монотонний. Швидше фільм неспішний, і в цьому його краса. Він схожий на життя: у ньому іноді все йде дуже повільно, а іноді летить зі швидкістю думки. Ну а Одрі Тоту в образі легендарної Шанель неперевершена.
Показати повністю

Дивовижні маловідомі історичні фотографії

історичні факти, маловідомі факти, історичні фото
Стриптизерка в торговому залі Фондової біржі Торонто, кінець 1970-х.
Дивовижні маловідомі історичні фотографіїКрайня плоть або смерть: пакистанський солдат перевіряє, чи обрізаний чоловік (тобто мусульманин або індус) під час війни за незалежність Бангладеш, 1971.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Пікнік на хайвеї під час нафтової кризи 1973 року.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Через сильний потік зустрічного вітру літак під приземлення врізався у вантажівку, яка стояла неподалік від злітної смуги, 1976 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Спілберг під час зйомок першого фільму про Індіану Джонс, 1980 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Окуляри, які були на Джоні Леноні під час вбивства, 1980 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Транспортування першого індійського супутника, 1981 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Чорний поліцейський захищає членів расистської організації KKK від протестуючих, 1983 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв в юності, 1986 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Переміщення 7600-тонного багатоквартирного житлового будинку, щоб прокласти бульвар в румунському місті Алба-Юлія, 1987 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Відомий борець за охорону природи, анімаліст і біолог Карл Ейклі з напавшим на нього леопардом, якого він убив голими руками, 1896 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Перший в світі телеоб'єктив, 1900 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Стеля що обвалилась в будівлі російського парламенту, 1907 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Жебрак біжить за екіпажем британського короля Георга V, 1920 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Печатка на вході в гробницю Тутанхамона, 1922 рік (печатка залишалася недоторканою протягом 3245 років).
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Робітники "Фіата" беруть участь в гонці на даху першого заводу компанії в Турині, Італія, 1923 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Компанія голих підлітків тікає від жінки-поліцейського, Гайд-Парк, Лондон. 1926.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Притон курців опіуму в Сінгапурі, 1941 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Так виглядав пілотажний тренажер в 1942 році.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Завантаження першого жорсткого диска в 5мВ в літак PanAm, 1965 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Одрі Хепберн робить покупки зі своїм домашнім улюбленцем, 1958 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Бассейномобіль в Нью-Йорку, 1960 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Че Гевара і Фідель Кастро на риболовлі, 1960 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Їдальня для співробітників Діснея, 1961 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

«Бітлз» співають для 18 осіб в скромному клубі містечка Олдершота в грудні 1961 року. Вони стали суперзірками через півтора року.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Ранковий поїзд, Японія, 1964 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Празька весна 1968: радянський солдат переслідує хлопця, що кидав каміння в танк. 1968.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії

Чоловік працює над створенням нової моделі комп'ютера, 1968 рік.
Дивовижні маловідомі історичні фотографії
Показати повністю

Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік

жінка-змія, гнучукість, календар
Юля Гюнтель під псевдонімом Злата відома як найгнучкіша жінка в світі. Нещодавно вона знялася для календаря на 2015 рік.
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рікСаме титул, не прізвисько - адже мистецтво Юлії дійсно унікальне. Унікальність Гюнтель визнали і в Британії. Тут 28-річну дівчину назвали найгнучкішою жінкою в світі.
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
Гімнастка Юлія Гюнтель жила в Набережних Челнах з двох до 16 років. Її талант в 4 рочки помітила педагог Галина Валентинівна Павлова в садку №46 «Лісовичок». Саме їй Юлія вдячна за все, чого вона домоглася в житті
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
З 6 років дівчинка почала займатися у цирковій студії ДК «Енергетик» і завдяки довгим і старанним тренуванням в 10 років вперше вийшла на сцену зі своїм номером «Каучук»
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
Щодня Гюнтель проводить за тренуваннями по 5 годин! І все для того, щоб підтримувати у формі гнучке тіло
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
У своєму творчому житті Юлія найчастіше використовує псевдонім Злата. Гюнтель двічі потрапляла в Книгу рекордів Гіннесса. А сьогодні дівчина цілком і повністю зосереджена на кар'єрі актриси
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
Жінка-змія знялася для календаря на 2015 рік
Показати повністю

10 пісень Кузьми "Скрябіна" про які варто пам'ятати

пісні, кліпи, кузьма, скрябін
Лідер гурту " Скрябін " Андрій Кузьменко потрапив в ДТП, сьогодні 2 лютого, близько 8:20 біля села Лозуватка Дніпропетровської області. Позашляховик артиста зіткнувся з молоковозом.
В результаті аварії Кузьменко помер на місці ДТП. Напередодні загибелі "Скрябін" представив новий кліп.
За своє життя "Кузьма" встиг знятися в більш ніж 60-ти кліпах і записати близько 20 студійних альбомів.

Пропонуємо згадати пісні, які завжди будуть нагадувати про видатного діяча українського шоубізу.
10 пісень Кузьми "Скрябіна" про які варто пам'ятатиСкрябін - Чуєш Біль (1989) - перший кліп групи


"Танець пінгвіна" - 1998р.


"Чорнобиль форева" - 2000р.


"Спи собі сама" - 2003р.


"Люди, як кораблі" - 2005р.


"Падай" - 2006р.


"Маршрутка" - 2011р.


"Лист до одного" - 2013р.


"Історія" - пісня про Євромайдан


"Дельфіни" - 2015р.
Показати повністю

Страшні короткі історії

страшилки, страшні історії, історії
Любите страшилки на ніч? Ось кілька історій, які розбурхають вашу уяву.
Страшні короткі історії
1. Вона запитала, чому я так важко дихаю. Це був не я.

2. Я не можу рухатися, дихати, говорити або чути. Якби я знав, як мені буде самотньо, я б вибрав кремацію.

3. Чим довше я носив її, тим більше вона вростала в мене. У неї була така красива шкіра.

4. Я прокинувся, почувши стукіт по склу. Спочатку я подумав, що це було вікно, поки не почув, як він знову виходить з дзеркала.

5. Моя дочка не переставала плакати і кричати по ночах. Я приходжу до неї на могилу і прошу зупинитися, але це не допомагає.

Страшні короткі історії

6. Я дозволяю своїй маленькій доньці спати зі мною вночі. Мені подобається до неї притискатися, незважаючи на їдкий запах гниючої плоті.

7. Мелькнули вогники. Я накрився подушкою, щоб цього разу не почути криків.

8. Я не боюся кладовища. Це єдине місце, де привиди не переслідують мене.

Страшні короткі історії

9. Проблема з тим, щоб вибратися, полягає в тому, що твої батьки не мають ні найменшого поняття, де тебе шукати. До часу, коли вони знайдуть цю клітку, тебе вже не буде в живих.

10. Я чую, як кричить мій син і поспішаю наверх, щоб укласти його назад спати. Він не вірить мені, коли я говорю, що все гаразд, напевно, тому, що бачить істоту, яка йшла за мною до його кімнати.

Страшні короткі історії

11. Ти чуєш, як мама кличе тебе на кухню. Коли ти спускаєшся по сходах, ти чуєш шепіт з вбиральні: "Не йди туди, я теж це чула".

12. Мене турбує, що я, можливо, зійшов з розуму. У мене галюцинації. Я бачив, як шкіра людини розірвалася і обвисла, а потім злізла з тіла. Я дивився, як зсередини вивалилося те, що залишилося. Я бачив, як вона зустрілася зі мною поглядом і посміхнулася.

Страшні короткі історії

13. Я натиснув на курок, і бачив, як мій мозок розплеснувся по стіні. Я робив це вчора. Чому я не вмираю, і чому я не можу зупинитися?

14. Я ріс із котами і собаками і тому звик до дряпаючих звуків біля дверей, поки я спав. Тепер, коли я живу один, це стало тривожним.

15. Я бачив приємний сон, коли важкі удари розбудили мене. Після цього я міг тільки чути приглушені звуки землі, падаючої на могилу, крізь мої крики.

16. Я ніколи не засинаю, але продовжую прокидатися.

17. Я завжди думав, що у моєї кішки проблеми із зором. Здавалося, що її погляд застигав на моєму обличчі. Поки одного разу я не зрозумів, що вона завжди дивиться крізь мене.

18. На моєму телефоні є фотографія мене сплячого. Я живу один.

19. Останнє, що я бачив, це, як на будильнику висвітилося 12:07, перед тим, як вона покала свої кігті на мої груди, поки інша рука заглушала мої крики. Я схопився, зітхнувши з полегшенням, що це був лише сон, але коли будильник показав 12:06, я почув, як рипнули двері шафи.

20. Я став укладати його в ліжко, а він каже мені: "Татусю, перевір під моїм ліжком монстри". Я подивився під ліжко і бачу ще одного "його", під ліжком, він дивиться на мене, тремтить і шепоче: "Таточку, на моєму ліжку хтось є".

Показати повністю

Тварини на Першій Світовій Війні

тварини, перша світова війна
У роки Першої світової війни тварини були абсолютно необхідним елементом кожної армії. Голуби служили посильними, собаки - зв'язківцями, листоношами, рятувальниками, вартовими. Коні - кавалерія, транспорт. За роки війни загинуло близько 8 млн. коней. Тут зібрано невелику кількість фотографій з короткими коментарями.
Тварини на Першій Світовій Війні1 Найвідоміша собака Першої світової війни - сержант Стаббі.
Звання було присвоєно за подвиги на полі бою. Стаббі взяв участь у 17 боях. Розумний пес шукав поранених між окопами і гавкотом закликав військових медиків.
2 Собака-санітар, перенесення в сумці бинти та медикаменти.
Тварини на Першій Світовій Війні
3 Повітряна розвідка. До голубу кріпили фотокамеру з таймером, яка робила знімки ворожих позицій.
Тварини на Першій Світовій Війні
4 Олександрія, Єгипет, 1915 рік. Експорт ослів і мулів в Англію і Францію.
Тварини на Першій Світовій Війні
5 Французька кавалерія.
Тварини на Першій Світовій Війні
6 Госпіталь Червоного півмісяця.
Тварини на Першій Світовій Війні
7 Турецька кавалерія, 1917 рік.
Тварини на Першій Світовій Війні
8 Собака-зв'язківець. Несе на спині котушку з телефонним кабелем.
Тварини на Першій Світовій Війні
9 Індійський слон допомагає німецьким солдатам перетягувати колоди у Франції. 1915.
Тварини на Першій Світовій Війні
10 Поштовий голуб. Напис на табличці: «Ці птахи працюють, щоб врятувати життя наших хлопців у Франції».
Тварини на Першій Світовій Війні
11 Поштові голуби у плетених кошиках. Бельгія.
Тварини на Першій Світовій Війні
12 Поштові голуби у плетених кошиках.
Тварини на Першій Світовій Війні
13 Англійські солдати прикріплюють важливе повідомлення до поштової голубу. 1917.
Тварини на Першій Світовій Війні
14 Господаря недавно вбило осколком.
Тварини на Першій Світовій Війні
15 їздових собак бельгійських біженців. 1914.
Тварини на Першій Світовій Війні
16 Австралійські війська на верблюдах, 1917 рік.
Тварини на Першій Світовій Війні
17 1918. У протигазах.
Тварини на Першій Світовій Війні
18 Німецький Червоний Хрест висувається на фронт.
Тварини на Першій Світовій Війні
19 Коні тягнуть гармату. 1918.
Тварини на Першій Світовій Війні
20 Перевезення снарядів на конях. Західний фронт, 1916 рік.
Тварини на Першій Світовій Війні
21 Верблюди на водопої, 1916 рік.
Тварини на Першій Світовій Війні
22 Солдат прикріплює повідомлення до собаки-листоноші.
Тварини на Першій Світовій Війні
23 Собака, навчена знаходити поранених солдатів. 1915.
Тварини на Першій Світовій Війні
24 Солдат з біноклем на віслюку.
Тварини на Першій Світовій Війні
25 Ветеринар надає допомогу пораненому коню.
Тварини на Першій Світовій Війні
26 Коні перепливають річку на півночі Франції.
Тварини на Першій Світовій Війні
27 Німецькі солдати, кінь і трофейний кулемет «Максим» M1910.
Тварини на Першій Світовій Війні
Показати повністю

25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

літо, фейл, погано
Літо це не тільки нестримні веселощі біля берега моря чи басейну, це також постійна боротьба з агресивним сонцем і пекельної спекою. Кожен бореться з цією напастю як уміє, хтось рятується холодом спліт-системи, хтось не вилазить з води, а хтось не випускає з рук холодні напої, але тим не менше кожен рік від літа "відхоплює" практично кожен. Пропонуємо вашій увазі смішну колекцію з 23 фотографій і знімків з людьми, у яких літо проходить не так як вони собі уявляли. Якщо ви думаєте що ваше літо проходить погано, то після перегляду вам точно стане краще.
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

На всіх пляжах світу
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

А цьому хлопцеві було мало мало літньої спеки, так що він вирішив впасти в багаття
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Заснув на музичному фестивалі
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Мама хіба не говорила тобі, щоб ти не грався петардами?
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Ноги в стилі неаполітанського морозива
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Петарда-бумеранг
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Дитячий басейн як порятунок
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Невчасно вирішив здійснити ранкову пробіжку
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Давайте поспівчуємо тим, хто використовує таку присобу замість звичайної спліт-системи
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Переліт
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Йому хоча б було приємно
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

У всьому винен круглий живіт
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Зазвичай так виглядають солодощі в жаркий час
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Цей ненависник птахів отримав по заслугах
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

"Я ненавиджу табір"
Дитина з табору написала листа батькам з прихованим посланням
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Факір був п'яний і факінг не вдався
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

"Я далі не піду, неси мене на руках"
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Прикластися головою об кут будинку - не найкращий спосіб врятуватися від спеки
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Давайте поговоримо трохи про літній відпочинок.
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

На абордаж!
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Відмінний вихід для тих, у кого цього літа немає дівчини, після такого номера, вона ще довго не знадобиться
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Комарі влаштували з ніг цієї дівчини шведський стіл
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Мотоциклу стало настільки жарко, що він не зміг втриматися
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Відмінно увійшов
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас

Ось таке херовое літо...
25 людей, у яких літо проходить набагато гірше, ніж у вас
Показати повністю

Загадка Радянської архітектури

загадка, архітектура
Як ви думаєте, навіщо потрібні такі бетонні козирки на вікнах однієї з лікарень?
Загадка Радянської архітектуриВиявляється це ламелярні козирки, які встановлюються для поліпшення провітрювання в приміщенні.
Загадка Радянської архітектури
Принцип дії такий:
Тепле повітря в будь-якій кімнаті піднімається нагору під стелею, а холодний внизу стелиться.
Коли відкриваєте вікно - тепле повітря зверху починає виходити з вікна на вулицю, створюючи тягу, яка засмоктує більш холодне повітря з вулиці. Це при простому вікні.
Загадка Радянської архітектури
Якщо на "виході" теплого повітря з вікна поставити "крило", типу як у літака, то тепле повітря на виході з приміщення спочатку опуститься нижче за профілем крила, створивши підйомну силу як у крила літака, і ще швидше по виходу з кромки спрямується вгору , прискорившись.
Загадка Радянської архітектури
Тим самим створивши ще більш сильну тягу холодному повітрю внизу вікна, який стане швидше засмоктуватися в приміщення.
Нуль витрат на вентилятор для прискорення вентиляції приміщення, сили природи просто посилюються хитрістю.
Показати повністю

Покарання за парковку біля супермаркету

парковка, покарання
Часом водії не думають, що їх припаркований автомобіль може створювати комусь незручності. Цей водій залишив свою машину прямо на виїзді з паркінгу для візків, за що і був покараний співробітниками супермаркету;) Все правильно зробили, дивимося далі.
Покарання за парковку біля супермаркетуПокарання за парковку біля супермаркету
Покарання за парковку біля супермаркету
Показати повністю

Кольорові фотографії Великої депресії

велика депресія, історичні фото, сша, сша
Зовсім недавно Бібліотека Конгресу США випустила підбірку що складається з величезної кількості раніше не публікуваних фотографій епохи кінця Великої депресії - кінця 30-х і початку 40-х. В даному пості я пропоную вам поглянути на виразні кольорові знімки, що найбільш точно характеризують першу глобальну економічну кризу.

Фермер з дітьми на барбекю, Пай-Таун, Нью-Мексико, жовтень 1940 року. Фотограф Лі Рассел
Кольорові фотографії Великої депресії
Будинок в Х'юстоні, штат Техас, травень 1943 року. Фотограф Джон Вечон (1914-1975)
Кольорові фотографії Великої депресії

Молитва перед обідом на ярмарку, Пай-Таун, штат Нью-Мексико, жовтень 1940 року. Фотограф Лі Рассел (1903-1986)
Кольорові фотографії Великої депресії

Початок святкового обіду, Пай-Таун, штат Нью-Мексико, жовтень 1940 року. Фотограф Лі Рассел (1903-1986)
Кольорові фотографії Великої депресії

3 фотографії, зроблені на ярмарку в Рутленде, штат Вермонт, вересень 1940 року. Фотограф Джек Делано
Кольорові фотографії Великої депресії
Кольорові фотографії Великої депресії
Кольорові фотографії Великої депресії

Вільям Лондон, робочий залізниці з 25-річним стажем, Мелроуз Парк, поблизу Чикаго, штат Іллінойс. Фотографія зроблена на початку 1940-х
Кольорові фотографії Великої депресії

Сортувальна станція в Чикаго, штат Іллінойс, 1942 рік. Фотограф Джек Делано
Кольорові фотографії Великої депресії

Ніженська робота: Віола Сіверс миє локомотив серії H в Клінтоні, штат Айова, квітень 1943
Кольорові фотографії Великої депресії

Джозеф Кленскен вмивається після робочого дня на сортувальній станції в Чикаго. Фотограф Джек Делано
Кольорові фотографії Великої депресії

Депо вантажних локомотивів в Чикаго, штат Іллінойс, травень 1943
Кольорові фотографії Великої депресії

Розвантаження вагонів в чиказькому депо, квітень 1943 року. Фотограф Джек Делано
Кольорові фотографії Великої депресії

Танцюючі пари, округ Макінтош, штат Оклахома, 1939 або 1940 рік. Фотограф Лі Рассел (1903-1986)
Кольорові фотографії Великої депресії

Аукціон на фермі, Дербі, штат Коннектикут, вересень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Діти збирають картоплю на полях поблизу Карибу, штат Мен. Школи не відкривались доти, поки урожай не буде зібраний. Жовтень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Лавка в Лінкольні, штат Небраска, 1942
Кольорові фотографії Великої депресії

Жінки-залізничники на обідній перерві, Клінтон, штат Айова, квітень 1943
Кольорові фотографії Великої депресії

Розпродаж надлишків, Сент-Джонс, штат Арізона, жовтень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

На плантації, що належить міністерству сільського господарства, штат Луїзіана, 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Підготовка землі під посів бавовни, округ Гріні, штат Джорджія, червень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Будівництво греблі Шаста в штаті Каліфорнія, червень 1942
Кольорові фотографії Великої депресії

Кукурудзяні поля вздовж річки, північний схід штату Теннесі, травень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Збирання врожаю вівса, південний схід штату Джорджія, близько 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Збирання кукурудзи поблизу Пай-Тауна, штат Нью-Мексико, жовтень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Діти, що сидять на машині. Фотографія зроблена поруч з трудовим табором міністерства сільського господарства близько Робстона, штат Техас, січень 1940 року.
Кольорові фотографії Великої депресії

Магазин уживаної сантехніки в Броктоні, штат Массачусетс, грудень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Головна вулиця Грида, штат Колорадо, грудень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Повіз з добривами (близько 1940 року)
Кольорові фотографії Великої депресії

Хлопчик з Цинциннаті, штат Огайо, 1942 або 1943
Кольорові фотографії Великої депресії

Аеростат загородження «Перріс-Айленд», травень 1942 року. Фотограф Альфред Палмер
Кольорові фотографії Великої депресії

Вантажівки крохмального заводу в Карибу, штат Мен, жовтень 1940 року. Фотограф Джек Делано
Кольорові фотографії Великої депресії

Діти збирають модель аероплана, Робстаун, штат Техас, січень 1942 року. Фотограф Артур Ротштейн (1915-1985)
Кольорові фотографії Великої депресії

Прив'язування стрічки на хвіст теляти перед родео в Пай-Тауні, жовтень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Вірджинія Янг (праворуч), керівник ремонтного цеху на військово-морській базі в Техасі. Її чоловік став однією з перших жертв США у Другій світовій війні. Серпень 1941, фотограф Говард Холлем.
Кольорові фотографії Великої депресії

29-річна Люсіль Мазурек, колишня домогосподарка, чий чоловік був призваний в армію, працює на заводі в Мілуокі, штат Вісконсін, лютий 1943 року. Фотограф Говард Холлем
Кольорові фотографії Великої депресії

Попереднє сортування апельсинів перед відправкою, Редлендс, штат Каліфорнія, березень 1943
Кольорові фотографії Великої депресії

Фермер Джим Норріс з дружиною, Пай-Таун, Нью-Мексико, жовтня 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Фотографія з Джорджії близько 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Склад металобрухту в штаті Монтана, жовтень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії

Фермер Джек Уїнером з родиною, Пай-Таун, Нью-Мексико, вересень 1940 року. Фотограф Лі Рассел
Кольорові фотографії Великої депресії

Чайна Sylvia Sweets, Броктон, штат Массачусетс, грудень 1940 або січень 1941. Фотограф Джек Делано
Кольорові фотографії Великої депресії

Сад, розбитий поруч з землянкою Джека Уїнері, Пай-Таун, Нью-Мексико, вересні 1940 року
Кольорові фотографії Великої депресії

Робочі на прибиранні цукрового очерету, Ріо-Пьедрас, Пуерто-Ріко, грудень 1941
Кольорові фотографії Великої депресії

Фермер Джим Норріс, Пай-Таун, Нью-Мексико, вересень 1940
Кольорові фотографії Великої депресії
Показати повністю

15 геніальних жартів на 1 квітня

розіграш, 1 квітня, перше квітня, жарти
Всі з підручних засобів.
Для того щоб якісно розіграти рідних, друзів або колег на 1 квітня, варто підготуватися до цього заздалегідь.
Почати можна з самого ранку.

Прошиті шкарпетки
15 геніальних жартів на 1 квітня
Вставши вранці і потягнувшись за шкарпетками, ваша жертва буде збентежена. Візьміть кілька пар шкарпеток і прошийте посередині по одному з них. З цього моменту гра почалася.

Повстання пластикових стаканчиків
15 геніальних жартів на 1 квітня
Вашим домочадцям доведеться сильно постаратися, щоб для початку хоча б просто вибратися з кімнати.

Підфарбована вода
15 геніальних жартів на 1 квітня
Потрібно або підфарбувати розтинач крана рідким барвником, або піти важким, але ефективним шляхом: відкрутити розтинач крана і покласти туди таблетку харчового барвника. Ефект буде більш тривалим. Для страхітливого ефекту можна вибрати барвник червоного кольору.
Шампунь «зламався»!
15 геніальних жартів на 1 квітня
«Чому мій шампунь не ллється?» Там целофанова затичка - ось чому.

І мило теж!
15 геніальних жартів на 1 квітня
Класичний, але такий необхідний прийом на 1 квітня: покрити мило прозорим лаком для нігтів, для того щоб воно не пінилося.

Холодильник фліртує
15 геніальних жартів на 1 квітня
Для початку приспіть пильність домочадців і розвеселіть їх милими продуктами.

Склянка соку
15 геніальних жартів на 1 квітня
Ось тільки випити такий сік не вийде. Тому що він зроблений з желе.

Яєчня
15 геніальних жартів на 1 квітня
У якій, звичайно ж, теж є свій секрет. Замість білка - йогурт, а замість жовтка - половинка консервованого абрикоса.

«Прикрасьте» холодильник
15 геніальних жартів на 1 квітня
Роздруковане обличчя, банка з водою - і розіграш не для слабкодухих готовий.

Вам колу з льодом?
15 геніальних жартів на 1 квітня
Перевірений прийом - заморожені у воді цукерочки Mentos. Завжди працює!

Масляний дезодорант
15 геніальних жартів на 1 квітня
Заздалегідь подбайте про те, щоб замінити ввечері дезодорант вершковим маслом або густим застиглим кремом.

Сіли батарейки?
15 геніальних жартів на 1 квітня
Заклейте датчик дистанційного керування на пульті. Охочі подивитися телевізор зіткнуться з величезною проблемою.

Миша не працює
15 геніальних жартів на 1 квітня
Попередньо заклейте сенсор миші шматком паперу і скотча.

Релакс на роботі
15 геніальних жартів на 1 квітня
Адже з серветками і туалетним папером завжди спокійніше.

Любителям кішок
15 геніальних жартів на 1 квітня
Справжні фанати кішок точно оцінять цей жарт.

Готово! Ваше 1 квітня вдалося!
Показати повністю

Ідеї для затишного будинку

ідеї, будинок
У кожному будинку є те, що постійно потрапляє на очі і псує всю картину затишку і комфорту, яку так хочеться зберегти.
Ідеї для затишного будинкуУ кожному будинку є те, що постійно потрапляє на очі і псує всю картину затишку і комфорту, яку так хочеться зберегти. Проявивши трохи фантазії, можна органічно вписати такі предмети в будь-який інтер'єр, зробивши їх зовсім непомітними або навіть навпаки - перетворивши на одне з прикрас свого будинку.
Ідеї для затишного будинку
Трохи фантазії, і дроти перетворюються на дреди.
Ідеї для затишного будинку
Кабелі можна прикрасити декоративними затискачами.
Ідеї для затишного будинку
Провід за комп'ютерним столом легко ховаються за допомогою фіранки.
Ідеї для затишного будинку
Так просто можна зробити зарядну станцію, яка не потрапляє на очі. Тепер не потрібно шукати вільну розетку або свій гаджет по всьому будинку.
Ідеї для затишного будинку
За допомогою стрічки зробіть з пральної машини арт-об'єкт.
Ідеї для затишного будинку
Холодильник можна пофарбувати спеціальною фарбою. Тоді на ньому можна буде залишати записки крейдою.
Ідеї для затишного будинку
Не подобається вимикач, самотньо висить посеред стіни? Сховайте його серед картин або фотографій.
Ідеї для затишного будинку
Кошики для сортування білизни можна розмістити в глибоких ящиках комода.
Ідеї для затишного будинку
Тримайте їжу і воду для вашої собаки в спеціально переобладнаному для цього ящику.
Ідеї для затишного будинку
Ідеї для затишного будинку
У шафі під сходами можна складати різні речі, заощадивши при цьому купу простору.
Показати повністю

Найпопулярніші фотографії січня 2015

фотографія, популярні фото, 2015
Тут зібрані знімки, які в січні цього року вразили користувачів інтернету найбільше - у всякому разі, вони набрали найбільше переглядів і лайків
Найпопулярніші фотографії січня 2015Найпопулярніші фотографії січня 2015
Після снігопаду, Канада
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Замерзла річка, Канада
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Поїзд у засніжених казахських степах. Вид з літака
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Поля Моравії, Чехія
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Мальовничі льодові формування в Словенії
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Очі отруйної жаби, Коста-Ріка
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Собача візок в Гренландії
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Ранковий туман
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Світанок в Національному парку Йосеміті
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Стрибок з яхти, Червоне море, Єгипет
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Морозні візерунки на деревах
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Світанок Нового року, Непал
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Комета Лавджоя
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Мілина в Білорусі
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Тюлень серед медуз, Південна Африка
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Містер в червоному капелюсі
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Обраний
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Озеро Каїнди утворилося в Казахстані в результаті руйнівного землетрусу
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Вантажний потяг в Моран, США
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Перевернутий айсберг
Найпопулярніші фотографії січня 2015
Монблан, Франція
Показати повністю

Факти про Північну Корею

Північна Корея, факти
Останнім часом у світі різко зріс інтерес до Північної Кореї. Це й не дивно, адже країна претендує на звання найбільш закритої і дуже екзотичної, а заборонений плід, як відомо, солодкий.

Представляємо вашій увазі ще кілька цікавих фактів, які, ми впевнені, мало кому відомі.
Факти про Північну КореюПівнічна Корея є однією з найбільш грамотних країн у світі: середній рівень грамотності населення в КНДР досягає 100%!

У країні дозволено носити всього 28 схвалених урядом зачісок і стрижок. Дівчатам дозволяється носити 14 варіантів різних стрижок; заміжнім жінкам належить носити коротку стрижку, а самотні жінки можуть відпустити довге волосся. Чоловікам заборонено відрощувати волосся більше 5 сантиметрів, у той час як літні люди можуть дозволити собі довжину волосся до 7 сантиметрів.
Факти про Північну Корею
Річні витрати північнокорейського лідера Кім Чен Іра на елітний коньяк в 800 разів перевищували середній річний дохід по країні. Батько нинішнього лідера країни Кім Чен Ина - Кім Чен Ір витрачав 700 тисяч євро на рік на покупку коньяку Хеннессі. Середній річний дохід у Північній Кореї, за оцінками, сягає від 1 до 2 тисяч доларів.
Факти про Північну Корею
Крім того, диктатор був завзятим кіноманом, а його колекція налічувала понад 20 тисяч фільмів. Серед його улюблених були «Рембо», «Годзілла» і «П'ятниця 13-е».
Факти про Північну Корею
Менше 20% всіх земель Північної Кореї придатні для посіву сільськогосподарських культур. На частку орних земель в КНДР припадає всього 19,08%.
Факти про Північну Корею
Жителі КНДР, особливо народжені після Корейської війни, нижче зростом південнокорейців майже на 6 сантиметрів. Ймовірно, різниця в зрості пов'язана з недостатністю харчування під час війни, а також хронічного недоїдання кожної третьої дитини в КНДР.
Факти про Північну Корею
Північна Корея посідає четверте місце в світі за чисельністю своєї регулярної армії. «Під рушницею» в КНДР знаходяться до 1,190 мільйона осіб.
Факти про Північну Корею
Число людей, готових поповнити ряди армії Північної Кореї, приблизно дорівнює кількості населення держави Сенегал. 6515000 чоловіків і 6418000 жінок придатні для служби в лавах збройних сил КНДР.
Факти про Північну Корею
Загальна протяжність доріг у країні 25,554 кілометра, з яких всього 724 кілометри заасфальтовані. Тобто всього 2,83% всіх доріг в КНДР покриті асфальтом. Так відбувається, бо мало хто з жителів в країні мають особистий автотранспорт.
Факти про Північну Корею
Північну Корею називають найбільш корумпованою країною в світі - разом з Афганістаном і Сомалі.
Факти про Північну Корею
Згідно з результатами рейтингу Індексу сприйняття корупції, в 2013 році Північна Корея, Сомалі і Афганістан є країнами, де корупція досягла критичної позначки. Оцінка в діапазоні від 0 (максимальний рівень корупції) і до 100 (відсутність корупції) дається 177 країнам. Північна Корея отримала оцінку - 8.
Показати повністю

7 дивовижних фактів про роботу в Google!

робота, google, факти
7 дивовижних фактів про роботу в Google!№1
В офісі Google не існує такого поняття як розпорядок дня. Кожен починає роботу, коли вважатиме за потрібне і закінчує, коли вважатиме за потрібне. Головний фактор - щоб робота над проектом йшла відповідно до плану.

№2
З 10 надісланих резюме HR-служба Google телефонує одній людині. З 10 підтверджень на співбесіду запрошується одна людина. З 10 співбесід запрошують на роботу тільки одного. Таким чином, конкурс в Google становить 1: 1000.

№3
На роботу в Google складно потрапити, але ще складніше з неї «вилетіти».
Трудове законодавство штату Каліфорнія побудовано таким чином, що звільнити людини - це величезна проблема. Негайно може бути звільнений тільки співробітник, що розголосив конфіденційну інформацію.

Якщо людина не справляється зі своїми обов'язками, або взагалі нічого не робить, то керівник повинен спочатку провести з таким співробітником бесіду, запропонувати допомогу.
Якщо через місяць ситуація не виправилася, то співробітникові виділяється помічник, який повинен його «підтягнути». Якщо і це не допомогло, слід серія додаткових бесід, нагадувань, попереджень і тільки через півроку такий співробітник може бути звільнений.

Однак таке буває дуже рідко. По-перше, відбір співробітників доскональний, і ведеться за багатьма параметрами (обдаровані ледарі тут не потрібні). По-друге, сама атмосфера в Google підштовхує плідно працювати.

№4
Головна релігія Google - це «дух гаража».
У цій релігії є свої Боги - Ларрі і Сергій (російські гуглери ласкаво кажуть Сережа). Є свої священні артефакти: у фойє одного з корпусів стоїть той самий сервер з гаража, на якому Пейдж і Брін запустили першу версію Google.

Дух стартапу культивується в співробітниках - так, кожен співробітник до 20% свого часу може присвячувати роботі над будь-якими проектами, які йому цікаві. Навіть якщо вони ніяк не співвідносяться з його основним профілем. Навіть якщо ці проекти абсолютно божевільні.

№5
На території Google-містечка розташовано 20 ресторанів, безкоштовних для всіх співробітників. Представлені дуже різні кухні: італійська, мексиканська, арабська, вегетаріанська, фастфуд та інші. Більшість співробітників харчується в офісі 3 рази на день.

№6
Для співробітників, які живуть в Сан-Франциско і Пало-Альто, курсують спеціальні автобуси- «Шаттл». Вони везуть співробітників від будинку до офісу. До речі, вибір працювати в офісі чи вдома також залишається за співробітниками.

№7
Незважаючи на всі блага, якими Google оточує своїх співробітників, в процесі роботи тут немає місця для сентиментів. Від кожного співробітника потрібна повна самовіддача і тільки кращі результати.

Один з програмістів розповів нам про те, що якщо код, який він написав, містить елементи, які можна оптимізувати, то керівник поверне цей код з позначкою «До переробки». І він не буде робити детальний розбір: хвалити за одні елементи і пояснювати, що конкретно необхідно виправити. Передбачається, що кожен співробітник сам повинен знати, як зробити код ідеальним.
Показати повністю
Ремонт квартир в Черкассах